Kendo Brno

Školení rozhodčích a turnaj do 1. kjú

Dne: 16.04.2016
Pořadatel: ČFK
Školení rozhodčích Kendó je otevřené pro nováčky bez předchozích zkušeností, kteří zde dostanou základní výcvik teorie a i praxe rozhodcování v Kendó. Ti, kteří po skončení školení projdou hodnocením, získají akreditaci rozhodčího ČFK. Podmínkou pro účast na školení je minimálně 1. dan Kendó.
Bude probíhat i doškolovací program pro již akreditované rozhodčí, kteří se zde budou moci dovzdělat. Získají aktuální informace ze školení EKF/FIK i mistrovství Evropy 2016 a mohou zde také získat prodloužení svých akreditací.
Studium šinpan wazy vede k hlubšímu pochopení Kendó. Zkušení a dobře připravení rozhodčí budou velkým přínosem pro zlepšení úrovně turnajů u nás a potažmo přispějí k celkovému zvyšování úrovně Kendó v ČR.

Kdy: 16. a 17. 4. 2016
Kde: Bílina

Detaily najdete na https://drive.google.com/file/d/0BzTNhY6tOuLfWEVVV1puSWk3aTA/view?usp=sharing .

Nováčkům je doporučeno přečíst si pravidla, případně stručnou knihu „The first steps to becoming a referee“ od pana Holta, která je velmi přehledně a informativně zpracována formou snadno přístupnou i pro začátečníky v této oblasti. Odkaz ke stažení naleznete zde http://mumeishi.co.uk/kendo/publications/ (mimochodem bude brzy k dispozici i verze v českém jazyce).

© 2008 - 2017 Seishinkan | design by dawnmichal | Admin

KENDO BRNO

SEIŠINKAN

SEISHINKAN

Stránky brněnského oddílu cvičícího tradiční japonské bojové umění Kendó. Naleznete zde kalendář akcí, novinky, fotogalerii, obecné informace o Kendó a také o našem oddíle.