Kendo Brno

Brněnský podzimní turnaj a Muga cup 2020 - ZRUŠENO

Od: 17.10.2020
Do: 18.10.2020
Pořadatel: Seishinkan Kendo Brno
Po zvážení všech okolností jsme se rozhodli zrušit turnaj Muga cup 2020. Zrušeny jsou i doprovodné akce: Podzimní brněnský turnaj pro děti a mládež a turnaj týmů.

Důvodem je rapidně se zhoršující epidemiologická situace v ČR (exponenciální nárůst infikovaných a zvyšování případů se závažným průběhem). Bohužel zaváděná bezpečnostní opatření jsou příliš pomalá a zcela jistě se situace do konání Muga cupu nezklidní. Trénink a samotné závody v kendo patří mezi jedny z nejrizikovějších činností (nevětrané místnosti, tělesný kontakt, kiai spolu s absencí roušek, atd.).

Osobně preferuji možnost pokračovat v trénincích v rámci oddílu, než poslat většinu kendistických oddílů do karantény. Současně si uvědomuji, že v době konání Muga cupu by už mohl být i omezován pohyb osob po republice, případně by mohly mít některé oddíly zastavenou činnost. Za takovýchto podmínek by soutěž nebyla férová. Do úvah jsem zahrnul i fakt, že v současné době nejde moc plánovat, protože se vlivem nařízení vlády mění situace ze dne na den. Nechce se mi tedy investovat čas, energii a peníze do velmi nejisté události.

Děkuji za pochopení.

Za pořádající oddíl

Jakub Šmerda
Seishinkan Kendo Brno

© 2008 - 2017 Seishinkan | design by dawnmichal | Admin

KENDO BRNO

SEIŠINKAN

SEISHINKAN

Stránky brněnského oddílu cvičícího tradiční japonské bojové umění Kendó. Naleznete zde kalendář akcí, novinky, fotogalerii, obecné informace o Kendó a také o našem oddíle.