Kendo Brno

Speciální trénink pro lidi v BÓGU - více informací!!!.

Aby těch výjimečných trenálů nebylo málo, tuto neděli (to jest 15.3.2009) v 18:00 proběhne v tělocvičně Gymnazia J.G.Mendela (Mendlovo náměstí, rohový hlavní vchod) volný trénink. Akce je určena pouze pro lidi cvičící v Bógu. Takže pokud si chcete zafajtit a procvičit vaši techniku v Bógu (což jak někteří z vás zjistili je něco jiného než bez), máte možnost.

Akci pořádá David Herman.
Přikládám více informací přímo od zdroje ;)

-MD-

Zdravim vsechny ,
V nedeli 15.3.2009 od 17 hodin je k dispozici telocvicna na gymnaziu J.G.Mendela , na Mendlove namesti 3/4 v rámci OPEN DOJO ktere jsem dal k dispozici za TJ Kendo Brno. Otevrene je vsem zajemcum bez rozdilu prislusnosti k dojo, zkratka, vsem kdo si chce zacvicit. NEJEDNA se o zadnou formu organizovaneho treninku, jedna se o setkani lidi co cvici kendo - PREVAZNE JIZ V BÓGU - aby si mohli mezi sebou zasermovat, pripadne konzultovat , zkratka - kdo bude chtit, muze prijit.
Cilem neni organizovat nejaky trenink ALE umoznit komukoli / kdo cvici kendo ) si zasermovat . OPEN DOJO je bezplatna akce a do budoucna uvazuji o pravidelnych terminech. JE JEN NA VAS,ZDA prijdete.
Podminkou je pouze clenstvi v kterem-koliv dojo a cviceni v bogu . Timto chci predejit zraneni a pripadnym omezenim pro ostatni.
vstup je zdarma.
Cas urceny pro Open dojo neni vyhrazen zacatecnikum nikoli z duvodu zacatecniku, ale jak jsem se jizi zminil, jedna se o moznost zasermovat si s kymkoliv. Tento cas take nebude slouzit jednotlivym dojo k poradani naboru, nebo treninku. JE VYHRAZEN CVICEBNE STARSIM - TEDY URCEN CVICENCUM V BOGU. Prosim tedy o respektovani tohoto "omezeni" a
Dekuji a pokud mate zajem, sraz je tuto nedeli v 17:00m hodin pred budovou gymnazia. Pokud se nekdo opozdi, kontaktujte mne na telefonu : 774905419. Skola je uzavrena,musi se chodit otvirat.
Zdravi D.H.


© 2008 - 2017 Seishinkan | design by dawnmichal | Admin

KENDO BRNO

SEIŠINKAN

SEISHINKAN

Stránky brněnského oddílu cvičícího tradiční japonské bojové umění Kendó. Naleznete zde kalendář akcí, novinky, fotogalerii, obecné informace o Kendó a také o našem oddíle.